Interiéry, které se líbí
Servis a kvalita, kterou požadujete

Prezentace na Facebooku  Kontakt na Skype

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com

Služby

Naše služby

... to je plánování, návrhy, individuální přístup, zaměření, instalační plány, prodej vyzkoušených spotřebičů, odvoz, montáž toto jen v krátkosti.

Jak vypadá náš pracovní postup krok za krokem:

1) Poté co nás osobně, telefonicky či elektronickou poštou kontaktujete si s Vámi domluvíme schůzku přímo u nás ve firmě, kde si v klidu vyslechneme Vaše požadavky, rozebereme je, uděláme si poznámky, které nám budou pomáhat při dalším postupu.

2) Necháme si krátkou dobu na zpracování Vaší představy. Na další schůzce od nás dostanete grafický návrh v několika perspektivních podobách, kde vše uvidíte ještě dříve než bude nábytek vyroben. Tudíž můžete cokoli změnit a to tvarově nebo zvolit jiný materiál, prostě cokoli. Za tyto grafické návrhy Vám nebudeme nic účtovat, jsou zdarma. S tímto návrhem Vám předložíme i základní cenovou nabídku.

 

Hassehoffer_resize.jpg Brychciova_resize.jpg

 

 

3) panel_loga.gifJestliže budete s návrhem i cenovou nabídkou spokojeni, vybereme s Vámi typpovrchůbarevkovánídrátěných doplňků a také spotřebiče: odborně Vám nabídneme nejvhodnější typ spotřebiče jakékoliv značky. Spotřebiče Vám prodáme za velkoobchodní ceny. Spotřebiče Vám zdarma dovezeme, vyneseme a v den montáže kuchyňské linky namontujeme, uvedeme do provozu zaškoleným odborníkem. Samozřejmě budete seznámeni jak tyto spotřebiče užívat. Spotřebiče si můžete vybrat kdekoli jinde a s námi ceny porovnat. Sepíšeme s Vámi smlouvu o dílo, ve které budou přesně zakotveny Vaše požadavky. Součástí smlouvy je i odsouhlasení grafického zpracování a cenové nabídky. Při podpisu smlouvy Vám bude zároveň vystavena zálohová faktura na cenu asi 50% z ceny díla. Ta může být hrazena bankovním převodem nebo v hotovosti.

 

4) Po sepsání smlouvy náš pracovník navštíví místo montáže a přesně ho zaměří. Následně Vám předáme plán instalací přípojných míst tzn. připojení vody, plynu, elektřiny.

5) Následuje inkubační doba výroby, která se pohybuje od 3 - 5 týdnů dle technické náročnosti zpracování a domluvy se zákazníkem.

 

6) Přesně v den odsouhlaseném termínu montáže přijedeme a odborně namontujeme (např. kuchyňskou linku) včetně dovozu spotřebičů. Doba montáže se pohybuje dle náročnosti od 1 -2 dnů. V případě kuchyně bude kuchyňská linka zapojena včetně spotřebičů a zákazník bude seznámen odborným pracovníkem na způsob užívání daného spotřebiče.

7) Po dokončení montáže Vám vše osobně předáme a vy si zkontrolujete a vše řádně přeberete. V případě vyskytnutí jakýchkoliv problémů se budeme snažit okamžitě vše odstranit k plné spokojenosti. Záruka na námi vyrobený nábytek je dle zákona 24 měsíců, ale i po uplynutí této doby se snažíme, v případě že problém nebyl způsoben neodbornou manipulací, řešit na své náklady.

 

8) Po převzetí díla Vám bude vystavena konečná faktura na uhrazení zbylé částky a to také bankovním převodem nebo v hotovosti. Pak už nezbývá nic jiného než se jen těšit z nábytku, který jste společně s námi vytvořili.

Rychlý kontakt

Holvekova 660
718 00 Ostrava - Kunčičky
k-interier@k-interier.cz
Tel.: 596 237 376

mapka

Kontaktujte nás!