Interiéry, které se líbí
Servis a kvalita, kterou požadujete

Prezentace na Facebooku  Kontakt na Skype

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com

Skříně na míru

fotografie skříně

Pokud přemýšlíte jak zmodernizovat byt nebo kde přehledně uložit stále se hromadící oblečení, knihy, či něco jiného, nastává ten pravý čas pro volbu skříně na míru.

Vestavěné (vestavné) skříně na míru

Vestavěné skříně se staly ideálním moderním doplňkem, kterým se dá účelně vyplnit každý nevyužitý výklenek, předsíň, ložnice, dětský pokoj, stejně tak i kancelář.

Před naší první návštěvou je vhodné, abyste měli přibližnou představu ohledně vzhledu a umístění vestavěné skříně v místnosti. Po naší návštěvě vám následně zpracujeme 3D návrh, aby byla vaše představa co nejreálněji zobrazena a zašleme jej spolu s kalkulací ceny skříně. Co se týče vestavěných skříní, je dobré si také naplánovat rozmístění polic, šatních tyčí, drátěného programu, šuplíků a dalších doplňků, aby byla skříň co nejefektivněji využita.

Typy dveří (otevírání) skříně

Stejně velkou pozornost, jakou věnujete umístění doplňků do skříně, je třeba zaměřit na vzhled čelní strany, která tvoří hlavní design skříně. Nabízíme 3 varianty otevírání dveří:

     Posuvné dveře                                       Skládací dveře                                      Otevírací dveře

  Posuvné dveře                                Skládací dveře                                Otevírací dveře

Skříně na míru a materiály

Naše firma se specializuje zejména na výrobu vestavěných skříní, nebo skříní volně stojících. U obou druhů si u nás můžete vybrat ze široké nabídky kvalitních materiálů.

Společnost K-INTERIER Morava s.r.o. zajišťuje skříně na míru v Ostravě a také v dalších moravských městech, kterými jsou Opava, Frýdek Místek, Havířov, Český Těšín, Bohumín, Hlučín, Bílovec, Nový Jičín, Kopřivnice, Karviná a další. Protože nekupujete hotový produkt, ale necháváte si ho vyrobit, můžete maximálně ovlivnit, jak bude váš interiér vypadat. Před výrobou skříní si můžete prohlédnout kompletní grafický návrh a doplnit ho svými náměty. Máte záruku individuálního přístupu k vaší plné spokojenosti.

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonní číslo 777 338 805,nebo navštivte. Rádi vám poskytneme odborné poradenství a pomůžeme s realizací vašich úložných prostorů.

Poslední realizované projekty

 

Prohlédněte si také předchozí realizované práce v naší fotogalerii, ve které naleznete fotografie vestavěných skříní v předsíních, šatnách, ložnicích, ale také kompletní vestavěný nábytek dětských pokojů či půdní vestavby.

Kontaktujte nás: 777 338 805 | k-interier@k-interier.cz

Rychlý kontakt

Holvekova 660
718 00 Ostrava - Kunčičky
k-interier@k-interier.cz
Tel.: 596 237 376

mapka

Kontaktujte nás!