Interiéry, které se líbí
Servis a kvalita, kterou požadujete

Prezentace na Facebooku  Kontakt na Skype

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com

Časté dotazy

Otázka: Vyrábíte kuchyně na míru?
Odpověď: Ano, jsme schopni Vám z naší široké nabídky vyrobit kuchyň na míru a vyplnit jakýkoliv prostor. Dovedeme upravit skříňky ve všech rozměrech, včetně pracovních desek. A nejen kuchyňské linky. Na míru můžeme vyrobit vše co nabízíme. Samozřejmostí je i zaměření prostoru našim zaměstnancem.
 
Otázka: Dodáte kuchyni včetně veškerého příslušenství?
Odpověď: Kuchyně dodáváme včetně všech spotřebičů - odsávače, trouby, varné desky, myčky, ledničky, mikrovlnné trouby, vodovodní baterie, dřezy, několika druhů odpadkových košů, závěsných drátěných programů.
 
Otázka: Jakým způsobem zpracováváte návrhy?
Odpověď: Většinou si zákazník domluví s našim kuchyňským specialistou termín schůzky, který vyhovuje oběma stranám.
 
Otázka: Jaké nabízíte spotřebiče a dřezy; máte i značku Bosch?
Odpověď: Spotřebiče značky: FAGOR, WHIRPOOL, BEKO, BRANDT, BLOMBERG, ZANUSSI, BAUMATIC, AEG, MIELE, BOSCH samozřejmě také 
Dřezy značky: FRANKE, BLANCO, TEKA 
Individuální požadavky zákazníka, jako jsou např. spotřebiče BOSCH, je možné rovněž uspokojit.
 
Otázka: Dodáte s návrhem i potřebné rozvody elektriky, vody, plynu a zásuvek?
Odpověď: Po podepsání smlouvy s naší firmou, vždy se zákazníkem upřesňujeme rozvody vody, elektřiny, plynu, odpadu a zásuvek. Zákazník samozřejmě dostává nákres s potřebnými instalacemi.
 
Otázka: Je možný prodej na splátky, pokud ano, tak přes který bankovní ústav?
Odpověď: Ano, prodej na splátky je po domluvě možný.
 
Otázka: Kolik stojí 1 bm kuchyně?
Odpověď: Firma K-Interier cenu za 1 bm neuvádí, protože by nebyla pravdivá. Víme, že kuchyně nejsou jen skříňky, ale především zásuvky a hlavně kvalitní vnitřní vybavení. Toto nejvíce ovlivňuje cenu kuchyně. Nemluvě o typu dvířkoviny, tloušťky prac. desek, drátěných programů atd. Cenu zdarma připravíme zákazníkovi přímo na míru.
 
Otázka: Je výhodné koupit spotřebiče u Fy. K-Interier Morava s.r.o?
Odpověď: Spotřebiče doporučujeme koupit u firmy K-Interier, protože tyto budou dovezeny montážním autem v jeden den zároveň s kuchyní a budou zároveň v tento den namontovány a uvedeny do provozu zaškolenými montážníky. Zákazník bude seznámen o užívání těchto spotřebičů ještě v den montáže celé kuchyně. Tím pádem mu odpadají jakékoliv starosti, jako kde koupit, jak dovést,vynést. Všechny typy spotřebičů Vám prodáváme za velkoobchodní ceny.
 
Otázka: Dodáváte i vybavení skříněk, drátěný program a jiné doplňky?
Odpověď: Standardním vybavením skříněk jsou police. Pro náročnější zákazníky jsou hlavně spodní skříňky vybaveny vysoce kvalitními zásuvkami s plnovýsuvnými odpadkovými koši, výsuvnými drátěnými koši, otočnými policemi v rohových skříňkách, apod.

 

Rychlý kontakt

Holvekova 660
718 00 Ostrava - Kunčičky
k-interier@k-interier.cz
Tel.: 596 237 376

mapka

Kontaktujte nás!